Фарбу брали відтінку шампанського, колір і якість супер 🔥Наносилась без проблемБрали перед цим в епіцентрі, то ця фарба нічим не гірша
Все супер,рекомендую.
Порекомендували в мороз не відправляти.З турботою ставляться до покупців.Рекомендую!При нагоді буду звертатись.
Фарбу брали відтінку шампанського, колір і якість супер 🔥
Наносилась без проблем
Брали перед цим в епіцентрі, то ця фарба нічим не гірша
Все супер,рекомендую.
Порекомендували в мороз не відправляти.З турботою ставляться до покупців.Рекомендую!При нагоді буду звертатись.